نوشته‌ها

انتخاب یک دامنه مناسب

ابزارهایی که شما را برای انتخاب یک نام دامنه مناسب کمک می کنند

انتخاب نام دامنه برای محصول ، سرویس و یا شغل خود امروز به یکی از چالشی ترین مرحله در ایجاد هویت آنلاین شما تبدیل شده. در حالی که انتخاب یک نام عاقلانه برای کسب کار آنلاین مهم است ، ساختن یک نام خلاقانه که بتوانید ماهیت کسب و کار شما را نشات دهد می توانید سخت باشد.

نامی که برای دامنه خود انتخاب می کنید لازم است به یادماندنی, سرزنده و با روح و بتوانید اطلاعاتی را پیرامون کسب کار شما به مشتری انتقال دهد و از آنجایی که بیشتر دامنه های سطح بالا گرفته شده اند در حال حاضر انتخاب نام دامنه مناسب کار راحتی نیست.

در این مطلب شما را با بهترین ابزارهای آنلاین انتخاب و پیشنهاد نام دامنه آشنا می کنیم. با کمک این ابزار ها شما قادر خواهید بود بهترین اسم را برای دامنه خود انتخاب کنید.

۱-  Domainr
این امکان را به شما می دهد که با وارد کردن نام دامنه از باز بودن یا نبودن آن اطلاع پیدا کنید و پسوند ها و نام های جدید که با نام دامنه شما مرتبط است را به شما پیشنهاد می دهد.
۲-  Lean Domain Search
در صورتی که نام دامنه انتخاب شده شما گرفته شده است می توانید با وارد کردن در این سایت پیشنهادات جدید برای انتخاب نام دامنه دریافت کنید. این سایت با اضافه کردن پسوند و پیشوند با نام دلخواه شما دامنه های جدید را به شما معرفی می کند.
۳-  BustAName
BustAName به شما کمک می کند تا بهترین نام را با استفاده از ترکیب کلمات و کلمات هم معنی پیدا کنید. در این سایت شما کلمات مورد نظر خود را که می خواهید در نام دامنه شما به کار رود وارد میکنید و منتظر پیشنهادات سایت می شوید.
۴- Impossibility
یک سایت ساخت دامنه با استفاده از ترکیب کردن پسوند و پیشوند به کلمه مورد نظر شما است .
۵-  NameBoy
سایت ساخت دامنه با استفاده از کلمه پیشنهادی شما.
۶-  Domain Typer
یک سایت سریع برای انتخاب نام دامنه است که به شما نشان می دهد آیا دامنه شما قابل خرید است یا خیر.
۷- http://www.namemesh.com/ Name Mesh
یک سایت حرفه ای برای انتخاب نام دامنه که در صورتی که نام دامنه شما گرفته شده باشد پیشنهاد های جدید و زیادی برای انتخاب نام دامنه جدید به شما می دهد.
۸- https://domize.com/ Domize
۹- http://www.wordoid.com/ Wordoid
کلمات جدید ساخته شده که کمتر از ۱۰ حرف است را به شما معرفی می کند. این کلمات مناسب برای ساخت یک برند جدید و نام دامنه است.
۱۰- http://www.dotomator.com/ Dot-o-Mator
۱۱- http://www.domainsbot.com/ DomainsBot
این سایت از سال ۲۰۰۴ در حال فعالیت است و ایده های شما را دریافت و به نام تبدیل می کند و دامنه های قابل خریداری را به شما نشان می دهد.
۱۲- http://www.nametumbler.com/ NameTumbler
۱۳- http://www.namestall.com/ NameStall
۱۴- http://www.panabee.com/ Panabee
یک مسیر راحت برای جستجوی نام دامنه ، نام برنامه ، نام برند و شرکت می باشد. در صورتی که نام شما گرفته شده باشد http://www.panabee.com/ Panabee نام های جدید ترکیبی به شما پیشنهاد می دهد.
۱۵- http://www.domainpuzzler.com/ Domain Puzzler
۱۶- http://www.domainpuzzler.com/ Domain Puzzler
یک سایت آنلاین ساخت اسم دامنه است.
۱۷- http://namestation.com/ Namestation
ساخت دامنه جدید برای شما با استفاده از ترکیب کلمات.
۱۸- http://bulktopia.com/ Bulktopia
ارایه پیشنهاد های جدید اسم دامنه بر اساس کلمات کلیدی که شما وارد می کنید.